Виробництво

Виробничі потужності “Альтернатива” розташовані на базі колишнього експериментального комбікормового заводу в м. Немішаєво, Київської області, який був запущений в серпні 2016 року.

Унікальний концепт заводу розроблений спільно з компанією "Bühler" (Швейцарія). Повністю автоматизоване виробництво кормових добавок гарантує точність змішування компонентів 1: 100 000.

Загальний обсяг виробництва преміксів складає близько 5 тисяч тон готової продукції в рік.

Завод оснащений сучасними високопродуктивними лініями для створення якісних продуктів, з високою точністю дозування: вітамінно-мінеральних блендів, комплексних преміксів, престартерних кормів і замінників незбираного молока (ЗНМ). Управління виробничими процесами повністю автоматизовано, що виключає можливість впливу людського фактору на якість кінцевої продукції. Також на виробництві проводиться ідентифікація сировини по штрих-коду, тобто кожному компоненту, який використовується у виробництві кінцевої продукції, надається ідентифікаційний номер для його подальшого відстеження в складі готової продукції.

«Серцем» заводу можна назвати швидкісний порційний двовальний змішувач Double shaft Paddle Mixer компанії Bühler.

Double shaft Paddle Mixer - це ефективний змішувач для перемішування до гомогенної маси вільно поточних твердих матеріалів. Він застосовується передусім на підприємствах з виробництва точних сумішей, зокрема, для виробництва блендів, концентрованих преміксів та готових сумішей. Залежно від виду змішуваної речовини і рідини Paddle Mixer може підмішувати до 5% рідких компонентів. Об'єм нашої моделі змішувача AHHJ - 2 складає 1 000 л.

Контроль якості. Окрім сучасного обладнання у виробництві високоякісних продуктів велике значення має система автоматизованого управління виробництвом, що дозволяє відслідковувати і контролювати процес виробництва на всіх стадіях. Починаючи від того в які продукти пішла яка сировина, до контрольної ваги кожної окремої готової порції і відповідності її рецепту.

 

Адрес: 01013, г. Киев, ул.Стройиндустрии 5, офис 212

Тел./Факс: 
(044) 224-59-06,
286-45-11, 285-54-19

Эл. почта:
alternativamilk@gmail.com